-
Palm Oil - Organic - RSPO sustainable
Regular price From $1.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.95 USDPalm Oil - Organic - RSPO sustainable
Regular price From $1.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.95 USDPalm Oil - Organic - RSPO sustainable
Regular price From $1.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.95 USD -
Sold outVybar 103 Wax Additive
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.00 USDVybar 103 Wax Additive
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.00 USDVybar 103 Wax Additive
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.00 USDSold out -
Warning Labels - Standard Text
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Tin Kit - 12 Piece 4oz Tins and 3 Clamshells
Regular price $45.95 USDRegular priceUnit price / per$65.95 USDSale price $45.95 USDTin Kit - 12 Piece 4oz Tins and 3 Clamshells
Regular price $45.95 USDRegular priceUnit price / per$65.95 USDSale price $45.95 USDTin Kit - 12 Piece 4oz Tins and 3 Clamshells
Regular price $45.95 USDRegular priceUnit price / per$65.95 USDSale price $45.95 USDSale -
Clamshell - Large Square - 6 Cavity
Regular price From $1.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.25 USDClamshell - Large Square - 6 Cavity
Regular price From $1.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.25 USDClamshell - Large Square - 6 Cavity
Regular price From $1.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.25 USD -
Gift Certificate
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USDGift Certificate
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USDGift Certificate
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USD -
All Scent Samples Set!
Regular price $228.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $228.95 USD -
Beaker - 3oz - Polypropylene
Regular price From $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.50 USDBeaker - 3oz - Polypropylene
Regular price From $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.50 USDBeaker - 3oz - Polypropylene
Regular price From $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.50 USD -
Sold outVybar 260 (Container)
Regular price From $2.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.25 USDVybar 260 (Container)
Regular price From $2.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.25 USDVybar 260 (Container)
Regular price From $2.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.25 USDSold out -
Mix & Pour Funnel Pitcher
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 USD -
Babassu Oil - Organic
Regular price From $2.35 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.35 USDBabassu Oil - Organic
Regular price From $2.35 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.35 USDBabassu Oil - Organic
Regular price From $2.35 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.35 USD -
Jojoba Oil - Golden Organic
Regular price From $4.75 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.75 USDJojoba Oil - Golden Organic
Regular price From $4.75 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.75 USDJojoba Oil - Golden Organic
Regular price From $4.75 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.75 USD -
Vitamin E Oil - Natural - Non-GMO
Regular price From $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.95 USDVitamin E Oil - Natural - Non-GMO
Regular price From $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.95 USDVitamin E Oil - Natural - Non-GMO
Regular price From $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.95 USD -
Rotary Candle Holder - Dragonfly
Regular price $16.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.95 USD -
Container Paraffin Wax - Raw Material
Regular price From $4.55 USDRegular priceUnit price / per$5.99 USDSale price From $4.55 USDContainer Paraffin Wax - Raw Material
Regular price From $4.55 USDRegular priceUnit price / per$5.99 USDSale price From $4.55 USDContainer Paraffin Wax - Raw Material
Regular price From $4.55 USDRegular priceUnit price / per$5.99 USDSale price From $4.55 USDSale -
Craft Sticks And/Or Rubber Bands (Wick Holder Assembly)
Regular price From $0.69 USDRegular priceUnit price / perSale price From $0.69 USDCraft Sticks And/Or Rubber Bands (Wick Holder Assembly)
Regular price From $0.69 USDRegular priceUnit price / perSale price From $0.69 USDCraft Sticks And/Or Rubber Bands (Wick Holder Assembly)
Regular price From $0.69 USDRegular priceUnit price / perSale price From $0.69 USD -
Soap Cutter - Straight
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Rub N Buff
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 USDRub N Buff
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 USDRub N Buff
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 USD -
Be Mine - Valentine Sample Set
Regular price $16.95 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $16.95 USD -
Melt and Pour Soap Base - Aloe Vera
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USDMelt and Pour Soap Base - Aloe Vera
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USDMelt and Pour Soap Base - Aloe Vera
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USD
Collection: Everything Winter
Looking for Winter and Seasonal related items for candle, soap and lotion making? Here are some of our top sellers.